Aita Eesti Maaülikooli korvpallimehed Euroopa üliõpilaste MV’leUser's  Ivo Lobjakas project in the category Sport

Korvpall Eesti Maaülikoolis

Eesti Maaülikoolil on tugev korvpalli ajalugu, kuid viimasel paarikümnel aastal on ala olnud pigem harrastajate tasemel. Meie peatreeneri, Esko Tõnissoni, eestvedamisel on aga EMÜ ja korvpall taaskord tõusmas kõrgele tasemele. Eelmisel hooajal võitis meeskond Saku II liiga. Loogilise jätkuna võistleme sellest hooajast Saku I liigas, kus võitleme taaskord kõrgeimate kohtade eest.

Rahvusvahelisele areenile astuti kaks aastat tagasi, kui osalesime esmakordselt üliõpilaste Euroopa meistrivõistlustel ja koju toodi kõrge 6. koht. Eelmisel aastal osalesime EUSA (European University Sports Association) mängudel. Lisaks võtame osa ka rahvusvahelisest korvpalli sarjast ISBL (International Students Basketball League).

Kõige eelpool nimetatuga korvpalli meeskond siiski ei piirdu. Et hoog ei raugeks ja tudengisport oleks veelgi võimsam, osaleme ka sel aastal Euroopa MV’l. Ambitsioonid on suured – püüdlus on 2017 Ungaris toimuva üliõpilaste Euroopa MV’lt koju tuua veelgi parem koht, kui seda esimesel korral. Pikaajalisemaks koduseks eesmärgiks on aga osalemine Eesti meistriliigas.
 


 

Hooaja 2016/17 kõrgpunkt - EM

Eelmise aasta novembris võitsime Eesti üliõpilaste meistritiitli, millega lunastasime õiguse osaleda Euroopa meistrivõistlustel. Tegemist on Euroopa kõrgetasemelisema tudengite korvpalli võistlusega. Aastal 2017 toimub vastav võistlus Ungaris, Miskolci linnas 17. juulist 23. juulini, kus osaleb kuni 16 tugevaimat üliõpilaste meeskonda.

Pärast ettevalmistusperioodi alustame korvpalli võistkonnaga oma teekonda tiitlivõistlustele 15. juuli varahommikul Tartust. Ungarisse jõuame samal päeval, mil toimub ka esimene treening. 16. juulil on avatseremoonia ja esimene võistluspäev on järgmise päeva hommikul. Võistlus parimate kohtade eest lõppeb 23. juulil, peale mida on ka lõputseremoonia. 24. juulil oleme tagasiteel koju.

Hooandja kaudu toetatakse vastaval võistlusel osalemiseks vajalike kulude katmist. Toetatavad kulud on: transport, osalemise tasu (sisaldab toitlustust ja majutust), ühekordne osavõtumaks. Kulude suurus ühe inimese kohta on vastavalt
220-250 €, 650 € ja 30 €. Sponsorite ja klubi näol on osa summast olemas, aga hetkel jääb meie omaosalus liialt suureks. Teie kõik, hooandjad, aitate meil minna võistlustest osa saama väiksema murega – suurema uhkusega. Summa, mis tuleb üle käesoleva projekti eesmärgi, suunatakse meeskonna suuremate taustajõudude kaasamisse.
 

Meeskonna mõte

See on suur au esindada Eestit ja Eesti Maaülikooli sellisel suurel võistlusel, kus selgub sisuliselt Euroopa parim ülikool korvpallis. Hooaeg on meil olnud hea ja Euroopa meistrivõistlustele sõidame püüdma head tulemust ning näitama üliõpilaskorvpalli kõige paremast küljest.
 

Võistkonna kapten
Joosep Russak
 

Meeskonna kandidaadid:
Argo Orumaa, Fredi Parker, Gert Kaldmäe, Jaagup Russak, Jarko Kool, Joosep Russak, Kaidar Taal, Karl-Robert Kroon, Karl-Eduard Möldre, Krister Tapper, Lennar Laasik, Märt Tolmusk, Ott Sellis, Ott Toomsalu, Sander Kruus, Urmet Roosimägi


Toetajatega võtame ühendust juunikuu lõpus, et Teid personaalselt tänada toetuse eest ja anda täpne informatsiooni kingituste kättesaamise kohta.

#annameilehoogu

Facebook:
https://www.facebook.com/emubasketball/

Euroopa üliõpilaste korvpalli meistrivõistluste koduleht:
http://basketball2017.eusa.eu/

  • 6 backers
  • 90€raised of 6000€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 31.May.2017