Eesti esindamine rahvusvahelisel läbirääkimisvõistlusel JaapanisUser's  Albert Gabrieltt project in the category Education

Tere!

Oleme Albert Gabriel ja Markus Laja, kaks ambitsioonikat Tartu Ülikooli õigusteaduskonna teise kursuse tudengit. Oli võimalus osaleda ELSA Estonia korraldatud läbirääkimisvõistlusel, kust võtsid osa juuratudengid alates bakalauruseastme esimeselt kursuselt ning lõpetates üliõpilastega magistriõppe teiselt kursuselt. Eesti regionaalvõistlus sai edukalt läbitud ning ees seisab rahvusvahelisel tasandil Eesti esindamine läbirääkimisvõistluse finaalis (International Negotiation Competition), mis sel aastal toimub suvises Tokyos 5.-9. juulil 2019. Võistlusel osalevad ligikaudu 27 erineva riigi parimad juuratudengid. Osalejaid on maakera igast otsast, alustades Puerto Rico ja Ameerika Ühendriikidega ning lõpetades India ja Austraaliaga. Meie eesmärk on tagada, et ka Eesti oleks Tokyos väärikalt esindatud.

Võistlust on korraldatud 1998. aastast ning seda eesmärgiga edendada üliõpilaste rahvusvahelist suhtlus, arendada juuratudengite läbirääkimisoskusi ja tutvuda rahvusvaheliste tehingute ja vaidlustega antud kontekstis. Lisaks juuramaailmale on läbirääkimisoskus küllaltki oluline ka argipäevas ning seega tuleb sellise oskuse omandamine ja lihvimine kasuks ka kindlasti elu muudes valdkondades.

Kuivõrd Tokyosse reisimine on meile kui kahele noorele juuratudengile majanduslikult keerukas, siis selleks, et võistlustel osaleda ning Eestit ja Tartu Ülikooli väärikalt esindada, loodame Teie toetusele ning abile.

Tänutäheks pakume Teile kui meie toetajale erinevaid preemiaid eeldusega, et meie projekt edukalt sooritatud saab.