Pärnu Naiskoor Leelo kontsertreis Wales`iUser's  Siiri Metsamägi project in the category Cultural ambassadors

TERE!

Oleme Pärnu Naiskoor Leelo ja teatame rõõmuga, et täitumas on ilus unistus! Meie koor on kutsutud Suurbritanniasse tutvustama Eesti koorimuusikat ja edastama laulupidude sõnumit. Kontsertreisil 25.06-1.07 on võõrustajaks meeskoor Côr Meibion Ardudwy. Esitame eesti kooriklassikat ja kaasaegset muusikat ning kõmrikeelset repertuaari. Lisaks proovidele ja esinemistele püüame tutvuda kultuurierinevustega ja sõlmida sõprussidemeid.

Head hooandjad, kogutud summad on abiks reisikulude kandmisel ja koorile uute esinemisrõivaste õmblemisel.

Millised me oleme?

Leelo koorijuhid  Hilja Vainula ja Tiia Tamm moodustavad vaieldamatult parima koostöötahtelise tandemi Edela-Eestis. Argipäeviti õpetab Hilja muusikalist järelkasvu lasteaias Trall ning Tiia käe all laulab Audru segakoor ja koolirahvas. Kooris on lauljaid laial vanuseskaalal, kokku ligi poolsada naist erinevatelt elualadelt Pärnust ja Pärnumaalt. Oleme uhked, et võistulaulmistel on Leelo koori kõla tunnistatud pehmelt kõlavaks ja ühtseks. Pidevalt osaleme Eesti Naislaulu Seltsi ettevõtmistel, Üldlaulupidudel ja Pärnu Koorifestivalidel. Õhinal võtame vastu uusi väljakutseid: Popkooripidu, Punklaulupidu, EÜE laulupidu, TeemeÄra talgud, TeateTants, Jääfestival jne. Juba mõned aastad on Leelol käsil „saarte projekt“ – kontsert või koorimuusika treeninglaager armsal saarel. Nautida on jõutud Kihnu, Hiiumaa, Naissaare ja Ahvenamaa võlusid ning järgmise „saare“ -Suurbritannia- "vallutamine" on kavas saabuval suvel. Koori majandamine põhineb vabatahtlikutööl MTÜ-s Pärnu Lauluselts Leelo ja tavaliselt on pääs meie kontsertidele tasuta. 

Kuidas me Teid täname?

Kõiki hooandjaid täname kogu südamest ja saadame jõulukingiks reisimuljetega pdf-FÄNNIFAILI. Muusikaliseks kingituseks on kõigile toetajatele LEELO KEVADKONTSERT 16.mail Raeküla Vanakooli Keskuses, kus igaüks valib välja oma auhinna. Tänukinke anname üle ka Pärnumaa laulupeol ja toimetame kohale posti teel. Tänutäheks on koori meened ja kooriliikmete looming.

RINNAMÄRGID, Moonika põimitud erinevad KAELAKEED, Kristeli ja Moonika tehtud erinevad KÕRVARÕNGAD, Siiri õlimaalist trükitud lõuendil SEINAPILDID „Tallinna värav“ 30x40cm koos autogrammiga.

Angelika tehtud erinevad KAPIMAGNETID, Angelika ja Helle meisterdatud erinevad VARALAEKAD mõõtudes ca 12x17x10 ja 16x11x6cm.

Leelo LAULUSEEMNE TUUTUD, häälerohuga TEEPAUNAD, koori logoga riidest KOTID ja omapunutud KÄEPAELAD. Anname KONTSERDI teie asutuse üritusel või suvepäevadel. 

Soeta unikaalne meene ja too oma lähedased kontserdile! 

Videos kõneles koori president Aile. Klipi kokkupaneku eest suur aitäh koolitüdrukutele Joanna Liisale, Kristinile, Juliale ja Kaisa Lottale Paikuse Huvikooli multimeediumi ringist. Juhendasid Signe Lensment ja meie Dagmar. Fotod on peamiselt Anne tehtud, abiks olid Ardi Truija ja Kaido Ets. Koori logo autor on Lemmi Kuulberg. Täname kotivalmistajaid firmas OÜ Siidivennad ja kleitide õmblejat OÜ Sindrinahk. 

Kaunite muusikahetkede nimel täname leelokate lähedasi mõistmise eest, Pärnu Linnavalitsust toetava vaimu eest ning Sütevaka Humanitaargümnaasiumi peret, kes lubab meid kooriproovideks oma katuse alla! Eesti Kultuurkapital, Hooandja, Eesti Suursaatkond Londonis, Pärnu Treraadio, Pärnu Postimees, meie sõpruskoorid ning kõik info edastajad, olge Te kiidetud!

Aitäh kõigile meie kuulajatele! Olete teretulnud kaasa elama Pärnu naiskoor Leelo ülesastumistele:

- 14.märts -Ühiskontsert Meriko segakooriga Tallinnas Gustav Adolfi gümnaasiumis.
- 15.märts -Ühiskontsert Meriko segakooriga Pärnus Tervise Kultuurikeskuses.
- 21.märts - Öine kevade tervitamise kontsert Pärnus Tallinna väravas.
- 11.aprill - Eesti Naislauluseltsi nais- ja neidude kooride võistulaulmine Tallinna Ülikoolis.
- 16.mai - LEELO KEVADKONTSERT Raeküla Vanakooli keskuses kell 15.
- 30.mai - Pärnumaa Laulupidu Imede aias Vallikäärus kell 18.
- 25.-30. juuni Kontserdid Suurbritannias: HARLECH, TALSARNAU, TRAWSFYNYDD, DYFFRYN ARDUDWY, MANCHESTER. 
 
Meie tegemisi saab jälgida siin: www.facebook.com/naiskoorLEELO

Kallistame Teid!