Aita kirjanik Chris Kalal saada paremaks filmitegijaksKasutaja  Chris Kala projekt kategoorias Film & Foto

Hei, hea Hooandja!

Olen Chris Kala, 26-aastane kirjanik, motivaator, koolitaja, youtuber ja väikest viisi sotsiaalmeedias inimeste inspireeria. Olen avaldanud tänaseks 2 raamatut "Ebaõnnestunud!" ja "Mõistmaks, kes ma olen". Esimene oli noorteromaan ja teine räägib peamiselt minu ja elukaaslase elust kaugel kängurumaal Austraalias, kus elasime peaaegu 2 aastat.

Lisaks kirjanikuks olemisele, tegelen viimasel ajal enda jaoks värskelt avastatud kirega - FILMINDUS. Oma Youtube videodes püüan pakkuda vaatajatele võimalikult palju väärtust, püüdes neid läbi erinevate tegemiste ja mõttevälgatuste motiveerida ja inspireerida. Minu suurimaks sooviks on tõesti aidata inimestel liikuda nende endi parimate versioonide suunas, tehes seda kõike ühtlasi läbi meelelahutusliku suuna. Siiani on videode teemadeks olnud näiteks "kuidas olla edukas", "kuidas toimib üks tõeline suhe", "inimeste suurimad pahed iha, viha ja ahnus" ja paljud teised teemad, millega me tegelikult kõik kokku puutume. Kõiki erinevaid teemasid, mida ma käsitlen, võtan enda isiklikust elust, et me kõik oleksime võimelised samal tasandil nendega resoneeruma ning isiklikke järeldusi tegema.

Püüan näidata kõigile huvilistele seda, kuidas mina oma mõttelaadi olen üles ehitanud ja kuidas saavutada enda suurimad soovid ja unistused, jäädes alati iseendaks. Minu jaoks on ülimalt oluline kuulata iseennast. Inimene on edukas siis, kui ta suudab leppida sellega, kes ta tegelikult on, sealt edasi on vaid puhas areng. Enda tegemistes, olgu selleks siis Youtube videod või pildid Instagramis, või hoopis paberkandjal raamatud, katsun inspireerida ja motiveerida inimesi liikumaks nende endi suurimate unistuste suunas.
 


 

Olen väga loominguline inimene ja olen väga kirglik selle vastu, mida ma teen. Sest minu kogemus ütleb, et elus tuleb teha, seda mida armastame ja armastada seda, mida teeme - vastasel juhul ei ole asjal üldse mõtet.

Projekti üks osa on eesolev reis Lõuna-Euroopasse koos elukaaslasega, kus kavatseme autoga kahekesi läbi rännata 20+ riiki ja sõita maha 15 000+ kilomeetrit. Peamine eesmärk reisimisel Lõuna-Euroopasse on koguda informatsiooni praegu kirjutamisel oleva uue, kolmanda raamatu jaoks. Lisaks on see võib-olla võimalus kohtuda ka enda isikliku suurima mentori ja iidoliga, Robin Sharmaga (kirjanik, mentor ja koolitaja ning paljude menukate raamatute, sealhulgas "Munk, kes müüs maha oma Ferrari" autor.)

Teie kui Hooandjate poole pöördusin ma selleks, et paluda abi veelgi paremaks filmitegijaks saamisel. Siiani olen suutnud kokku panna väga mitmeid erinevaid videosid erinevatel huvitavatel teemadel ja samas olen väga lühikese ajaga väga palju õppinud filmimise kohta. Näen hetkel kõrvalt, et sellisel viisil inimestele informatsiooni pakkumine on palju huvitavam ja meelelahutuslikum.

Seega, selleks, et saaksin veelgi paremaks filmitegijaks kasvada ja areneda, oleks mul soov soetada endale droon, millega on võimalik jäädvustada kaadreid ja hetki, mida muidu võib-olla alati ei pruugi saada. Droon annab videotele sootuks hoopis teistsuguse kujutlusvõime ja see teeb videod huvitavamaks ja professionaalsemaks. See pakub võimalust näha seda maailma hoopis teise nurga alt ehk linnulennult. Videosid eelolevast reisist plaanin üles laadida regulaarselt igal nädalal mitu tükki.

Siiani tehtud töödega on võimalik pikemalt tutvuda minu Youtube kanalil aga viitan minu jaoks parimatele hetkedele:

Tõin siin välja vaid meelelahutuslikemad kohad, kuid igal videol on alati oma sõnum ja eesmärk, mida vaatajateni püüan tuua.

Minu suurim unistus on saada maailma mastaabis tegutsevaks kirjanikuks ning samuti areneda professionaalseks filmitegijaks, kus mul on võimalik teisi inimesi inspireerida ja motiveerida.

Tänud, et võtsid aega tutvumaks minu projektiga ja ma olen sulle südamest siiralt tänulik, kui sa otsustad aidata mul saavutada minu järgmine unistus, milleks on olla professionaalsem filmitegija.

Aitäh
Chris Kala
www.chriskala.com

  • 2 hooandjat
  • 6€kogutud 1500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 19.Sep.2017