Aita Mulgi Meistrid Euroopa turuleKasutaja  Aivar Pehme projekt kategoorias Disain

Unicrate – stiilsed ja 100% täispuidust kastid


Tere! Meie oleme Mulgi Meistrid ja meie teeme kaste :)

Meie toodang on seotud inimeste igapäevaeluga. Meil kõigil on olukordi, kus on vaja midagi kuskile mahutada või leida näiteks stiilne pakend kingitusele. Sageli soovivad inimesed dekoreerida ka enda kodu omanäoliste puidust sisustuselementidega. Harvad ei ole juhused, kui inimestel purunevad kodus plastkastid või kaupluste sisustuses kasutatavad välismaalt soodsa hinnaga soetatud eksemplarid lihtsalt lagunevad.

Sellistest vajadustest ongi sündinud Mulgi Meistrite looming. Meie kodumaisest männipuidust valmistatud tooted on loodud kestma pikalt. Kukkumine võib kastile jätta mõne üksiku jälje, kuid kast ei purune.

Oma olemuselt on kastid lihtsa disainiga, kuid maitsekad – neid sobib kasutada kodus sisustuselementidena, eksponeerida kontoris või viia kingituseks.
 


Miks Unicrate?

Rahvusvahelisele turule minekuks on hea selline kaubamärk, millest sealsed inimesed aru saavad. Crate (inglise keeles kast) on selgesti arusaadav ning liide uni viitab universaalsele kastile, mida saab kasutada erineval otstarbel.


Kuidas me Unicrate kastid Euroopa turule viime?

Meie sihtturgudeks on Skandinaavia, Saksamaa ja UK ning meie uusi tooteid saab tulevikus soetada peamiselt rahvusvahelistest veebipoodidest. Esimestele videos nähtud mudelitele tuleb kindlasti lisa ning pärast meie hooandja kampaaniat on meil võimalus uued mudelid valmis teha ja avada uued turustuskanalid. Meil on juba praegu ootamas mitmeid disainikavandeid, aga vajame nende elluviimiseks lisahoogu just Sinu poolt :)


Meie visioon

Me oleme veendunud, et puidust toodetel ja Eesti disainil on välisturul palju potentsiaali ning meie eesmärk on see maksimaalselt ära kasutada. Selliselt saame me kohalikule toorainele anda maksimaalse lisaväärtuse ning luua uusi töökohti maapiirkonnas. Kindlasti lisame me igale tootele juurde viite, et see on toodetud Eestis ning teeme kõik selleks, et Eesti disain leviks maailmas võimalikult laialdaselt.

Oleme Sulle väga tänulikud kui aitad Mulgi Meistrid Euroopa turule!

Lisainfot leiad siit: https://www.facebook.com/kastipesa/

  • 2 hooandjat
  • 38€kogutud 3500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 31.Dec.2017