Balletikooli JõulupiduKasutaja  Vanemuise Tantsu- ja Balletikool projekt kategoorias Sündmus

Balletikooli õpilaste ettevalmistatud tantsunumbrid on kogu aeg olnud jõulupeo traditsiooniks. Ajapikku on sellest traditsioonist välja kasvanud värviline ja lummav kontsert õpilastele ja nende vanematele. Viimastel aastatel on osalejate hulk kasvanud, mis tõttu tekis vajadus rentida lava ja saali Vanemuise väikeses majas.

Jõulupeol esitavad iga klassi õpilased Jõuluvanale ettevalmistatud tantsunumbreid, mille eest saavad Jõuluvana käest kingitusi. Kontserdi järel süüakse kooki ja kringlit teatri Ovaalsaalis.

Sel aastal soovime tellida esinemiseks korralikud kostüümid, et neid saaks kasutada ka tulevikus teistes programmides, nagu näiteks hariv esinemiskava “Tants läbi aegade”. 

Ja soovime ka valmistada lastele huvitavamad kingitused, kui lihtsalt kommipakk. Sest nad töötavad väga palju ja on tõesti teeninud midagi enamat! Hooandja kaudu kogutud rahaga saame seda teostada. 

Igale heale toetajale kogu meie kooli poolt siiras tänu! Kingitused hooandjatele saab kätte Vanemuise Teatri info lauast või posti teel. Võtame Teiega pärast projekti edukat lõppu ühendust.

Ja loomulikult kõiki hooandjaid me avalikult täname meie kodulehel www.balletikool.ee ja facebookis.

Ootame Teid meie Jõulupeole!
Pidu toimub Vanemuise Teatri väikeses majas 13. detsembril kell 16:00.