Dokumentaalfilmide seeria "Musicians of Streets"Kasutaja  Hanna projekt kategoorias Film & Foto
Meie oleme Hanna Mia Terika Toomis ja Sirelin Koval. Oleme kaks aktiivset noort, kelle ühisteks hobideks on reisimine ning muusika, mistõttu tekkis meil ka idee oma huvid ühendada ning filmida dokumentaalfilmide seeria erinevate riikide tänavamuusikutest.

Seeria oleks 5 või 6 15-minutilist episoodi pikk ning iga osa räägiks erinevast muusikust ning tema elust: kuidas ta muusikani jõudis? Miks just sedatüüpi muusika? Miks just tänavatel musitseerimine?

Projekti eesmärk on tutvustada inimestele erinevaid tänavamuusikuid ning panna inimesi märkama, et igal muusikul on oma lugu, kui osata vaid kuulata ning tähele panna.

Projekt leiab aset 3.08.-5.09.2018 Makedoonias, kus toimub filmimine, ning jätkub 6.09-10.10.2018 Tallinnas, kus tegeleme montaažiga. 

Miks alustame filmimist just Makedoonias, kuid mitte Eestis? Sellel ei ole absoluutselt mingisugust muud põhjust, kui lihtsalt Sirelini koolipraktika, mis toimub Skopjes, Makedoonia pealinnas. Kui kõik läheb hästi, siis sooviksime tulevikus kindlasti ka Eestis sarnase seeria filmida.

Selleks aga, et projekt ellu viia, vajame Hooandjate toetust. Nimelt ei ole meil endil piisavalt filmimistehnikat, et kvaliteetne film väljastada. Ei soovi soetada überkalleid professionaalseid videokaameraid, vaid vajame juurde lihtsalt paari mikrofoni, valgustust ja statiivi. Ka soovime Hooandja abiga tasuda videotöötlusprogrammi ning kodulehe halduse eest.

Kingitused saadame teele pakiga või toome isiklikult kohale.

Vaata ka meie kodulehekülge: https://www.musiciansofstreets.com/