Imiteerimiskonkurss „Noored Tähed 2016“Kasutaja  NÕEL projekt kategoorias Sündmus

Tere kallis Hooandja!
 
NÕEL ehk Nõmme Õpilasesinduste Liit on organisatsioon, mis koondab endasse kõikide Nõmme koolide õpilasesindused. Nõmme koolide õpilastest on meie aktiivkonnas liikmeid umbes 30. Just need noored panustavad Nõmme noorte igapäevaellu ja selle paremaks muutmisesse. Kõik koos korraldame läbi aasta erinevaid üritusi, millest “Noored Tähed” on kõige suurem ja ajaga on sellest meie liidu tunnusüritus saanud. Imiteerimiskonkurssi “Noored Tähed” korraldab NÕEL koostöös OM filmiStuudioga. Mõlema organisatsiooni liikmed on koolinoored. Üritus “Noored Tähed” toimub täielikult põhimõttel noortelt noortele.
 
Ürituse idee on üsna lihtne - grupp noori, või ka ainult üks, võtab eeskujuks mõne kuulsa laulja või bändi, kelle näitel koostatakse oma etteaste. Kellel on kõige täpsemad liigutused, hiilgavaimad kostüümid ja meisterlikumad matkimisoskused ongi võistluse võitja, kes saab ka auväärselt auhinnatud. Vanusegruppide võitjad ning rohked eriauhindade saajad selgitab välja alati särav ja professionaalne žürii.
 
Kõik osalejad saavad rikkamaks esinemiskogemuse võrra ja NÕELa meeskond saab rohkelt planeerimise ning korraldamise kogemusi, mis tasuvad kindlasti tulevikus ära ja toovad kasu.
 
Seekordne “Noored Tähed” on järjekorras juba seitsmes. Iga aastaga muutub üritus suuremaks, võimsamaks ja paremaks ning soovime seda rada ka sel aastal jätkata. Soovime pakkuda noortele võimalust üles astuda professionaalse heli- valgus- ja videotehnikaga laval, kus nad tunneksid end nagu tõelised staarid. Kogu “Noored Tähed” üritust saab Interneti vahendusel otseülekandena jälgida, samuti salvestatakse terve üritus, mida hiljem võimalik ka DVDlt näha. 
Viimase paari kuu jooksul on NÕELa ja OM filmiStuudio noored teinud tublit tööd toetajate leidmiseks, et korraldada täpselt selline üritust, mida saaksid nautida nii osalejad kui ka korraldajad ise. See on aga alles algus - ees ootab veel pikk-pikk teekond, mis tipneb suure show’ga 14. aprillil.
 
Kuna soovime, et kogu üritus oleks nii publikule kui ka osalejatele tasuta, siis pöördumegi Sinu poole, hea Hooandja.

Imiteerimiskonkurss “Noored Tähed 2016” toimub 14.aprillil Tallinna Rahumäe Põhikoolis.

Lisainfot meie tegemistest saate: www.noel.ee