Jam Aria sooloalbumi "Return of the Mammoth" väljaandmineKasutaja  Jam Aria projekt kategoorias Muusika

Minu nimi on Maria Merisalu. Tegutsen sooloartistina nime all "Jam Aria" ja olen räppar/laulja/lüürika kirjutaja. Olen tegelenud räppimise ja laulmisega 6 aastat, viimased 3 aastat olen bändi "The Brackets" laulja/lüürika kirjutaja. Minu muusika langeb pigem soul/rap žanri alla.
 


 

Viimase 6 aasta jooksul olen väga palju lugusid kirjutanud ja kogemusi kogunud. Nüüd on kätte jõudnud aeg avaldada oma esineme sooloalbum "Return of the Mammoth". Debüütalbum on segu räpist ja soulist, kokku tuleb albumile 13-16 lugu, mis tänaseks on kõik juba salvestatud. Kuna plaadi lindistamine on väga kulukas, siis hetkel ongi väljaandmine takerdunud finantsvõimaluste puudumise taha. Lood ootavad viimaseid lihve ja hetkeks on juba välja antud kaks singlit ("In Your Face" ja "Return Of The Mammoth") tulevaselt albumilt. Neist esimesel on ka väljas video, mida saab vaadata Facebookist ning YouTubest.
 


 

Hooandjast saadud raha läheb produtsendi/salvestaja palga tasumiseks, vähemalt kahe kvaliteetse video tegemiseks, plaatide trükkimiseks ja promomiseks. Kui raha laekub soovitust rohkem, siis ülejäänu läheb albumi avaldamispeo korraldamiseks.

Plaat on plaanis välja anda 01.10.2016.

Kingitused annan hooandjatele üle plaadi avaldamispeol, kuhu kõik hooandjad on loomulikult kutsutud.