Meie LoodusrekordidKasutaja  Marek Vahula projekt kategoorias Trükis

Tere!
 
Tahan kokku koguda kõik Eestimaa loodusrekordid, et anda välja veebipõhine koguteos „Meie Loodusrekordid“. Rekordeid on Eestimaal päris palju ja tahan KIK-ist lisa küsida ning Hooandjast küsin KIK-i projekti omafinantseeringu katteks. Tegu on minu elu kolmanda sarnase kampaaniaga, edukalt olen lõpetanud juba Haigruotsija ja Punase Tamme Otsijad kampaaniaga. 
 
Tööks on kampaaniaga vallutada ära kogu Eestimaa meedia, et inimesed saadaksid neile teadaolevaid loodusrekordeid ja ka individuaalne koostöö mitmete keskkonnaorganisatsioonidega ja asutustega. 
 
Loodusrekorditeks on näiteks: 134 aastane Ebapärlikarp kui Eesti vanim leitud loom.

Eesti vanim puus püsiv Hiireviu pesa, mis püsib Neeruti Mägedes puus juba 34 aastat. (Fotol). 

 
Rongapesa (fotol) kuue pojaga. 
 
Eesti suurim rändrahn: Letipea Ehalkivi (fotol). 
 
Samuti päris mittemõõdetavad rekordid: näiteks maailma ilusaim Metsisemäng suurel Majakivi rändrahnul Lahemaal.

Teose paneb kokku Eesti rahvas ja Mina ise. Eestis võib loodusrekordeid olla hinnanguliselt kokku kuni tuhat ja kõik need kokku annavadki suure koguteose. Iga rekordi kirjelduse koostab konkreetne rekordi saatja ja seda koos iseloomuliku pildiga, saades nii ka kohe Teose kaasautoriks. Rekordite koguja ehk Teose koostaja on siis üks persoon-Marek Vahula. Teose koostamine võtab aega ligi üheksa kuud ja toimetamine-kujundamine ka kaks kuud, seega Eesti Loodusrekordite koguteos saab valmis aasta 2017 lõpusirgel. 
 
  • 3 hooandjat
  • 43€kogutud 650€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 02.Feb.2017