Mobiilne surfiklubiKasutaja  No Work Surf Club projekt kategoorias Sport

Meie oleme No Work Surf Club. Meie idee on luua Eesti esimene mobiilne lohesurfiklubi. Mobiilse surfiklubi põhielement on haagissuvila või autoelamu. Haagissuvila/autoelamu kaetakse üleni ühele lohesurfiklubile vastava disainiga. Värvid, palmid, rand ja erinevad ägedad brändid, iga inimene saab kohe aru, millega tegemist.

Surfiklubi liigub surfihooaja jooksul, mai-september (olenevalt ilmast), mööda erinevaid Eesti randu ja rannaüritusi. Vastavalt tuulele ja ilmale võib meid leida erinevatest kohtadest üle Eesti ja alati on varem juba ette teatatud sotsiaalmeedias kuhu surfiklubi liigub.
 


 

Mobiilne surfiklubi on parim koht, kus lõpetada oma pikk surfipäev ja teiste surfaritega muljetada. Samuti on võimalik korraldada õhtuseid aftersurf üritusi, kus chill muusika, toolid ja saun on meie poolt. Jah, saun, Surfiklubi on kindlasti varustatud telksaunaga, mis erinevates randades saab kokku pandud. Mis oleks parem, kui peale pikka surfipäeva päikeseloojanguga saunast merre joosta? Lisaks saunale on surfiklubi varustatud laua ja toolidega, võibolla ka telk haagisuvila/vagunelamu ees, SUP laudadega ja mõnusa söögi-joogiga.

Kus iganes rannas mobiilne surfiklubi peatub, seal on olemas ka täispumbatavad SUP lauad. SUP lauad ehk aerusurfilauad on suvel väga popp ajaviite vorm. Igas õiges surfiklubis on need olemas, nii ka meil.

Lisaks kõigele sellele tegeleb mobiilne lohesurfiklubi lohesurfi koolitustega. Meil on erinevate professionaalsete lohesurfi instruktorite meeskond, kes vastavalt võimalustele mobiilse surfiklubiga ringi liiguvad. Meie kõige tähtsam missioon on lohesurfi populariseerida ja tuua see inimesteni, kes sellest enne kuulnud ei ole.
 


 

Lisaks sellele on meil võimalus korraldada lastelaagreid, täiskasvanute laagreid, SUP matkasid ja korraldada üritusi või sünnipäevi.

Mobiilne surfiklubi peab valmima 2017 juuni alguseks, et juuni kuus hakata Eesti randu külastama. Kõik kingid mis on seoses koolituste, rendi ja üritustega saab realiseerida 2017 mai-septembri jooksul eelneval kokkuleppel. Saunamõnud ja SUPi kasutamine on kättesaadavad rannas, kuhu surfiklubi on liikunud.

Võimalik on teha kokkuleppelisi annetusi, vastu pakume reklaampinda logodele ja/või brändidele mobiilsel surfiklubil.
 


 

  • 7 hooandjat
  • 211€kogutud 5500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 24.May.2017