Välikorvpalli aluskatte renoveerimineKasutaja  Kaja Õigus projekt kategoorias Sport

Minu nimi on Kaja Õigus. Olen Eestimaa väikseima linna – Mõisaküla noortejuht. Minu suurim soov on, et meie väikelinna noored tunneksid ennast oma kogukonnas vajalikena ja väärtustaksid oma kodulinna. Selleks tahame ka meie, täiskasvanud, nendele pakkuda erinevaid kvaliteetseid võimalusi oma vaba aja veetmiseks. Soojad kevadilmad on hoo üles võtnud ja üheks tervistavaks tegevuseks meie noorte seas on korvpalli mängimine väljas. Olgu öeldud, et meie noored on saavutanud sellel alal oma tiimiga väga häid tulemusi üle Eesti.

Üheks meie unistuseks on korda saada vana nõukaaegne välikorvpalliplats. Eelmisel aastal oli meil võimalus saada projekti kaudu sinna uued korvide tagaseinad ja võrgud, mida me koos noorte abiga paigaldasime.

Nüüd on meie plaan saada korda korvpalliplatsi aluskate, mida tahtsime ka projekti kaudu teha, kuid oleme saanud vastuse, et see on kohaliku omavalitsuse töö. Linn on noorte suhtes alati olnud igati toetav, kuid selles osas jääb linna eelarve napiks. Seega vajame sinu toetust, et renoveerida nõukaaegne korvpalliplatsi aluskate. Hetkel on platsil mängimine ohtlik kuna asfalt on pragunenud ja kohati kasvab hein sellest läbi.

Oma töid soovime teostada juuli lõpus ja need kestavad umbes nädala. Kuna iga aasta esimesel augustikuu nädalavahetusel toimuvad Mõisaküla kodukandipäevad (04.-07.august), siis saame antud platsi kasutada üheks traditsiooniks kujunenud korvpallivõistluste läbiviimisel.

Toeta oma väikseimat Eestimaa linna - pesamuna Mõisaküla ja aita meie unistusel täituda! Me oleme olemas!

Pildil võtmehoidjad lahektele hooandjatele.

Loosime välja ka puhkuse Mõisakülas.

  • 36 hooandjat
  • 720€kogutud 8500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 18.Jul.2016