Vokaalansambli Gram of Fun esikplaadi väljaandmineKasutaja  Kristi Raias projekt kategoorias Muusika

Vokaalansambel Gram of Fun alustas tegutsemist 2015. aasta jaanuaris. Koosseis tekkis Räpina Muusikakooli laulusolistide (Blue-S) ja Põlva Muusikakooli lauluõpilaste (Mustad Klahvid) liitmisel, eesmärgiga osaleda Jõgeval toimunud Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil, kus saavutati Grand Prix. Sama tulemust kordas Gram of Fun ka aastal 2016. Samuti on kollektiiv osalenud solistide ja ansamblite konkursil nii Vilniuses kui ka Kaunases ning saavutanud sealgi samaväärse tulemuse nagu Eestis.
 
Kuigi töö selle koosseisuga algas 2015. aasta alguses, tunneme üksteist mitmeid aastaid ja oleme parimad sõbrad ka väljaspool prooviruumi. Sellest tuleneb ansambli ühtsus mitte ainult vokaalselt, vaid ka mõtlemiselt. 
Teeme muusikat suure pühendumise ja armastusega ning seetõttu soovime seda teiega jagada.
 
Ansamblis laulavad:
Marilill Suvi
Kristina Bianca Rantala
Liis Tintso
Kadi Kaldmäe
Marike Peedosaar
Hedvig-Hanna Raud 
Kristi Raias
Juhendajad on Riivo Jõgi ja Margot Suur. 
Seadete autor ja kontsertmeister on Riivo Jõgi.
 
Koos tegutsetud aja jooksul on kogunenud ansambli repertuaari hulk teoseid, mida on soov nüüd plaadile talletada ning laiema publikuga jagada, sest jagatud rõõm pidavat see kõige suurem olema. 
Stiililiselt on meie lood swing’i ja jazz’i mõjutustega, allpool on lisatud link meie töötlusest tuntud Justamendi loole “Vangile ei meeldi trellid”.
Salvestusprotsess sai alguse sügisel, kuid helifailide masterdamine ja monteerimine seisab veel ees. Samuti on vaja tegeleda ka plaadi kujundamise teostamisega. 
 
Et muusika jõuaks plaadile ja sealt omakorda kuulajate kõrvu, oleks meil vaja teie abi. Kõik toetajad saavad valida ka kingituse meie ansambli poolt. Kui kõik hästi läheb, on plaat valmis 20. detsembriks ning kingitusena toetajate poole teel.
 
Ühtlasi ei saa mainimata jätta seda, et Gram of Fun’i saab näha 8.detsembril Mooste Folgikojas koos Tõnis Mägi ja Põlva Muusikakooli keelpilliorkestriga. Ootame teid kõiki kuulama! 

“Vangile ei meeldi trellid"
https://www.dropbox.com/s/nd8qal1qke9u75b/09%20Vangile%20ei%20meeldi%20t...

Aitäh hooandjatele!

  • 10 hooandjat
  • 1315€kogutud 1200€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 14.Dec.2016