MTÜ IngverПользователь  MTÜ Ingver проект в категории Annetamistalgud

Kehra ait-kuivatisse tualettruum

Kehra ait on 1876. aastal Kehra mõisa juurde ehitatud maakividest kõrvalhoone, mis on säilinud peaaegu algsel kujul. Kuni 2017. aastani oli ait kasutuses laohoonena, enne seda remonditöökojana ning piima ja liha müügipunktina. 2017. aasta mais korraldasime aidas "Teeme ära" talgupäeva ja korrastasime hoone oma esimeseks kontserdiks. Sellest alates on ajaloolises ait-kuivatis korraldatud kontserte, sünnipäevi, filmiõhtuid, pidulikke õhtusööke, kogukonnalaatasid jpm.
 


 

Siiani ei ole ait-kuivatis olnud ei vett ega tualettruumi. Sündmuste korraldamisel on see olnud suureks puuduseks, mille likvideerimine Anija valla, koheliku omaalgatusprogrammi ja käesoleva projektiga plaanis ongi. Esimesed sammud hoone funktsionaalsuse tõstmiseks on tehtud: vesi ja kanalisatsioon sai majja toodud käesoleval sügisel.

Hea toetaja abiga saame imelise atmosfööriga ait-kuivatisse loodetavasti ka vettpidava katuse ja uue põrandaga tualettruumid. Meie visiooniks Kehra linna südames asuva ait-kuivati osas ongi see, et hoonest saaks arvestatav kogukonda liitev kohtumispaik mistahes sündmuse läbiviimiseks, säilitades seejuures väärika maja algupära maksimaalsel moel.

  • 41 supporters
  • 926.11€собрано от запланированных 4000€
  • 0 Volunteers
Project with a flexible goal

The project will be financed even if it does not raise the amount of money it has set as its goal

Успешный проект

Проект был поддержан 08.Dec.2019