MoekollektsioonПользователь  Valeria Karoman проект в категории Дизайн

Tere, kallis Hooandja!

Meie oleme Ron Jonas Verlin ja Valeria Karoman ning 1. septembrist oleme 11. klassi õpilased. Me oleme juba aastaid tiimina ühe eesmärgi poole püüelnud - luua iga aasta meeldejääv ning erakordne kollektsioon. Gümnaasiumi algusest alates õpime küll erinevates koolides, kuid koos tegutsemise pisik ning soov on veel alles. Seega loome 11. klassi praktiliseks tööks ühise moekollektsiooni, millega astume välja ka erinevatel moeshowdel.
 


 

Valeria jätkas õppimist Tallinna Nõmme Gümnaasiumi reaalsuunas ja harilikult istub just tema õmblusmasina taga ning vastutab korralike õmbluste ja detailide eest. Lisaks sellele on ta ka kergejõustiklane, veetes suure osa ajast jõusaalis või staadionil.

Seevastu Ron leidis tee 32. Keskooli multimeedia õppesuunda, teda võib ka meie tiimi tuumaks pidada, sest just tema lennukad ideed teostatuna lavadele jõuavad. Ron on tuline moe- ja disainihuviline ning moekunst on tema kirg, sest annab võimaluse enda mõtete ja tunnete väljendamiseks.
 


 


 

Koos oleme esindanud moelavadel mitmeid moekollektsioone, kuid viimane kollektsioon "SÄLMÕ" osutus eriti edukaks ning pälvis mitmeid auhinnalisi kohti, rohkelt kiidusõnu moedisaineritelt ning kajastust meediakanalites. Meil oli ka au osaleda moekonkurssidel "Molennuk 2018" ning "Sedamoodi 2018", kus meid pärjati "Parima Moedisainer-i" tiitliga.
 


 

Sellel korral vajame me just Sinu abi, et Roni lennukad ja innovatiivsed mõtted paberile saaksid ning Valeria nobedad näpud juba aasta lõpuks rõivad puule saaksid. Kuid oota, meile on ka Sinule, kallis hooandja, üllatus!

Päikest põue,

Sinu Ron ja Valeria.