Lapsed õue õppima!User's  Olari Miiter project in the category Education

Kui vanasti ei saanud emad lapsi õuest tuppa, siis tänapäeval on asi vastupidi – lapsi on raske õue saada. Tahame seda olukorda muuta.

Pärnu Kesklinna Lasteaias on tore kokkuhoidev kollektiiv ja tegusad lapsevanemad. Meie kõigi ühiseks sooviks on, et lastest kasvaksid inimesed, kes väärtustavad õues ja looduses olemist ja tegutsemist. Oleme võtnud ühiseks eesmärgiks, et lasteaia hoovialale kerkiks õuesõppeklass, mis annab võimaluse värskes õhus viibida iga ilmaga. Vanemad on võtnud seda asja vedada kodanikualgatuse korras, sest soovime anda oma panuse lasteaia arengusse. Alati on olemas kaks võimalust - kas oodata, et keegi tuleb ja teeb asjad valmis või panna ise käed külge.

Kogukond kasvab läbi ühistegemiste. Oleme vanematega selle teostumise nimel korraldanud kaks heatagevuslikku üritust, kus nad on saanud anda oma panuse. Hooandja kaudu otsime toetust laiemalt kogukonnalt. Ootame ühte head algatust toetama ka neid, kes on kunagi meie lasteaiaga seotud olnud ja neid, kes väärtustavad õues olemist ning hindavad ühe lasteaia vanemate pingutusi.

Teeme koos Kesklinna Lasteaiale õuesõppeklassi! Hakka hooandjaks ja anna oma panus!

Lasteaiapere on Sulle südamest tänulik!

Loodame väga, et pead seda projekti tähtsaks ja aitad oma toetusega seda ellu viia. Vali enda jaoks sobiv summa, millega saad toetada ja meie tunnustame sinu panust. Levita meie projekti ka oma sõprade ja tuttavate hulgas!

Vaata meie tegemisi: http://www.kesklinna.parnu.ee

 

  • 160 backers
  • 5686€raised of 5000€ goal

Successful project

This project was funded on 02.Nov.2014