Joogaharidus koju kätteKasutaja  Isvara Jooga projekt kategoorias Haridus

MIS ON JOOGATUUR? 
 
Joogatuur on hariv ringreis üle Eesti, mille eesmärk on tuua kvaliteetne, autente ja põnev joogaharidus Eestimaa valdadesse, väikelinnadesse ja küladesse! Me ei lähe tegema trenni ega väänama keha, vaid anname inimestele selged, praktilised ja rakendatavad teadmised, kuidas nad saavad kasutada joogat ja selle teadmisi oma igapäeva elu kvaliteedi tõstmiseks ning seda ükskõik millises valdkonnas- tervis, peresuhted, töö. Kellel huvi ja soov saavad joogat kasutada ka sügavamaks isiklikuks arenguks, meele kontrolliks ja teadvuse avardumiseks.
 
Oleme juba saanud mitmelt vallalt tagasisidet, kes meid juba joogahuvilistega ootamas on ning toetavad omalt poolt ruumidega ja muu abiga. Plaan on külastada erinevaid valdu nädalavahetustel, tehes laupäeval ja pühapäeval korralik jooga põhikoolitus. Seejärel võimaldame ligipääsu videodele, et inimesed saaksid iseseisvalt edasi praktiseerida. Projekti raames kogume raha, et katta kütusekulud, majutus, kursuse materjalid ja tarvikud. 
 
Joogatuuri plaanime alustada 2016 aasta jaanuaris ning loodetavasti jätkata mitme aasta vältel! Hooandja toetus annaks stardikapitali, mille najalt saaksime projekti alustada!
 
 
KES MEIE OLEME?
 
Isvara Jooga kool on ainulaadne joogakool Eestis, mis pakub õpilastele põhjalikku joogaprogrammi, seda alati koos teooriaga, mis tugineb iidsetele ja autentsetele joogatekstidele, kuid on samas kooskõlas tänapäeva tippteaduse uuringutega (eriti kvantfüüsika vallas). Isvara Jooga kooli õpetused põhinevad Swami Vivekananda Saraswati kokku pandud joogaprogrammil. 
 
Isvara Jooga kooli õpetajad on kõik läbinud 500-tunnise joogaõpetajate koolituse, ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.
 
 
JOOGAHARIDUS KA SINULE KOJU KÄTTE!
 
Toetades meie projekti, toome joogahariduse ka Sinuni!
 
10 eurose toetuse puhul saadame Sulle e-mailile vastuse videos tõstatatud küsimusele, mis on jooga? Suuremate toetuste puhul räägime Sulle juba ise põnevast joogateadusest täpsemalt! 
 
 
Lisainfo saamiseks jooga kohta külasta ka meie kodulehte